WYDARZENIA

GDZIE BYLIŚMY I BĘDZIEMY

MOJE MINI MISTRZOSTWA 2022 – ZĄBKI

Byliśmy – i było rewelacyjnie. Atmosfera całej imprezy była gorąca, zawodnicy i ich opiekunowie po emocjach związanych z wydarzeniami na boisku piłkarskim, rozgrzani i nadal spragnieni adrenaliny mogli odwiedzić naszą mobilną strzelnicę ….. i odwiedzali 😊 Dwa tory strzeleckie, rozbudowany 9 punktowy system strzelecki SteelAlive, duży wybór broni , kącik historyczny pozwoliły na to aby nasi Goście mogli zaznajomić się z podstawami strzelectwa świetnie się przy tym bawiąc. Dziękujemy Serdecznie Organizatorom za zaproszenie a Naszym Gościom za świetną zabawę.

ZAPROSZENIE – MOJE MINI MISTRZOSTWA 2022

Z przyjemnością zapraszamy Państwa 12 czerwca br. (niedziela) od godziny 10:00 na Stadion Miejski (DOZBUD ARENA) w Ząbkach. Będziemy dostępni w ramach wydarzenia sportowo-rodzinnego pod hasłem „Moje Mini Mistrzostwa 2022”, które zostanie przeprowadzone wzorem Mistrzostw Świata w Katarze.
Gotowi postrzelać na naszej mobilnej strzelnicy PRIME SHOOT?

ODLICZAMY:

  • 0dni
  • 0godzin
  • 0minut
  • 0sekund

DZIEŃ DZIECKA – PUŁTUSK

Z okazji Dnia Dziecka byliśmy dostępni dla każdego chętnego na Rynku w Pułtusku.
Przez ponad cztery godziny bawiliśmy rzutkami (najmłodszych) oraz szkoliliśmy strzelecko (starszaki, młodzież oraz dorosłych).
Chętnych było tak dużo, że po zakończeniu imprezy u nas wciąż stała kolejka oczekujących.
Dwa systemy SteelAlive dzielnie zniosły ostrzał z piłeczek i kulek ASG.
Szacujemy, że na strzelnicy oddano około 10 000 strzałów.
Szkolenia niezawodnie prowadzili instruktorzy z Stowarzyszenie Służb Antyterrorystycznych "IZER".
Dziękujemy Miastu Pułtusk za zaproszenie a Mieszkańcom za „wystrzałową” atmosferę.
Do zobaczenia następnym razem.

ZAPROSZENIE – DZIEŃ DZIECKA W PUŁTUSKU

DZIEŃ dziecka pułtusk

Z przyjemnością zapraszamy Państwa 4 czerwca br. (sobota) od godziny 14:00 na Rynek przed Ratuszem w Pułtusku na radosne celebrowanie Dnia Dziecka. Będziecie Państwo mogli postrzelać na naszej mobilnej strzelnicy PRIME SHOOT. A dzieci zapraszamy do zabawy na rzutni PRIME SHOOT JUNIOR w trafianie piłeczkami w interaktywne cele.

ODLICZAMY:

  • 0dni
  • 0godzin
  • 0minut
  • 0sekund

DZIEŃ RODZINY – PCK FABRYCZKA WOŁOMIN

Dziękujemy Powiatowemu Centrum Kultury Fabryczka za zaproszenie i możliwość wspólnego celebrowania Dnia Rodziny.
W tym roku dla uczestników przygotowaliśmy dwie atrakcje:
- dla maluchów - RZUTNIĘ "Prime Shoot Junior" - zabawę z rzuceniem piłeczkami w interaktywne cele,
- dla starszaków i dorosłych - STRZELNICĘ "Prime Shoot" - naszą mobilną strzelnicę ASG.
Obydwie atrakcje działały na niezawodnym systemie inteligentnych celów SteelAlive.
Mieszkańcy Wołomina i okolic dopisali (byli też goście z "bardziej egzotycznych" miejsc).
Odwiedzili nas fantastyczni ludzie spragnieni rozrywki i atrakcji na najwyższym poziomie.
Do zobaczenia na innych naszych imprezach.

ZAPROSZENIE – DZIEŃ RODZINY W WOŁOMINIE

Z przyjemnością zapraszamy Państwa 29 maja br. (niedziela) od godziny 16:00 do Powiatowego Centrum Kultury Fabryczka w Wołominie na radosne celebrowanie Dnia Rodziny. Będziecie Państwo mogli postrzelać na naszej mobilnej strzelnicy. A dzieci zapraszamy do zabawy w trafianie piłeczkami w interaktywne cele.

KALEVALA – SERCE KARKONOSKIEJ LAPONII

I znowu ruszamy w teren😊 - ale za to w jaki teren!!!😊 Ach te góry!!! Karkonosze!!! Piękny klimat, piękne widoki, ale najważniejsze, że Wspaniali Ludzie. Tym razem gościliśmy w Lapońskiej wiosce KALEVALA położonej w Borowicach, w samym centrum Karkonoszy.
(Jak widzicie żadna odległość nam nie straszna i dojechać możemy prawie wszędzie😊 – na księżyc nie lecimy, paliwo rakietowe za drogie😊).
I tak oto w tej przepięknej scenerii byliśmy atrakcją dla mniejszej grupy odbiorców, gdyż tym razem zostaliśmy zaproszeni do uatrakcyjnienia IMPREZY ZAMKNIĘTEJ!!! Impreza zamknięta, chociaż bardziej kameralna i organizowana dla mniejszej ilości odbiorców, jest tak samo fascynującym przeżyciem jak wydarzenie ogólnodostępne.
Fińska impreza w fińskiej wiosce - więc nie zabrakło nawiązań do Simo Häyhä, ps. „Biała śmierć”, fin. „Valkoinen Kuolema”, ros. „Белая смерть” – fińskiego strzelca wyborowego, najskuteczniejszego snajpera w historii wojen.
Na tego typu imprezach strzelnica poza funkcją czysto rekreacyjną staje się miejscem, w którym można przeprowadzić rywalizacje pracownicze lub międzywydziałowe (np. o puchar Prezesa 😊)
Dziękujemy za zaproszenie, liczymy na to że jeszcze się spotkamy i postrzelamy razem.

Nähdään pian.

TESTY ZAKOŃCZONE – RUSZAMY PIERWSZY RAZ W TEREN Z USŁUGĄ

Jarmark wielkanocny – wydawało by się, że mobilna strzelnica ma się do Wielkanocy jak pięść do oka. Troszeczkę wahaliśmy się czy na tego typu wydarzeniu nasza strzelnica będzie dobrze widziana, wzbudzi zainteresowanie.
Ale stwierdziliśmy - ryzyk fizyk - i tak byliśmy obecni na POWIATOWYM JARMARKU WIELKANOCNYM - Fabryczka.
I pomimo naszych obaw Mieszkańcy Wołomina i okolic nas nie zawiedli - okazało się, że jest wiele osób chętnych do zapoznania się ze sztuką strzelania. Chętnych żeby sprawdzić jak to jest trzymać w ręku broń i oddać strzał (bo nigdy tego nie robiły), chętnych do tego żeby sprawdzić czy pamiętają szkolenie wojskowe jakie przeszły w młodości.
Za zainteresowanie Wszystkim dziękujemy.
A jak było? – zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami

SYSTEM STEEL ALIVE – OK, A CO JEŚLI POPADA DESZCZYK i BĘDZIE WIAŁO

I właśnie to pytanie spędzało nam sen z powiek przez pewien czas.
Ale i na ten „problem” znaleźliśmy rozwiązanie.
Namioty - łatwe do przewiezienia i rozłożenia w prawie każdym miejscu, jakie sobie wymarzy klient.
Posiadamy możliwość stworzenia w pełni osłoniętego toru strzeleckiego o długości do 15 metrów.
Udostępniamy również "pole bitwy" o wymiarach 6 na 6 metrów. Duża możliwość konfiguracji to niezaprzeczalna zaleta naszego systemu namiotów.
W celach pokazowych nasze już skompletowane namioty zostały rozłożone przed siedzibą naszej firmy w Wołominie. A jak się prezentują - wg nas rewelacyjnie 😊 Możecie ocenić sami – galeria zdjęć

DECYZJA – REALIZACJA – TEST

Od decyzji do realizacji bardzo długa droga. Wiele przemyśleń, wiele pomysłów, jedne się przyjęły, inne nie, a niektóre nadal czekają na realizację.
Samego procesu od decyzji do realizacji nie będę opisywał, bo większość z was domyśla się, że trzeba było włożyć w to „trochę” energii i wysiłku.
Jednak chcę się pochwalić, że jeszcze w ramach testowania pomysłu i sprzętu STEEL ALIVE, którego używamy w naszych strzelnicach - wzięliśmy udział - jako atrakcja - w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom - Razem dla Mateuszka” IZER CUP w dniach 11-12 grudnia 2021 r.
Tam nasz system strzelniczy przeszedł naprawdę ciężką próbę, bo próbę przeprowadzoną przez najmłodszych i najbardziej wymagających klientów. System został użyty jako zabawa dla dzieci, które zdobywały punkty w rzucaniu piłeczkami. I chociaż nie z myślą o takich pociskach został stworzony system STEEL ALIVE okazało się, że do takich celów również rewelacyjnie się sprawdza.
Zabawa była przednia, co widać na zdjęciach.
PS. Nadmienię, że system przeżył test 😊

Scroll to top